´

Technicko-obchodní zástupce – Zlínsko / Jižní Morava

Obor: Obchod,
Lokalita: Zlínský,
Město: Zlín

Pro významnou obchodní a výrobní společnost hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej (průmyslová lepidla a chemie). Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat řešení, které Vašim klientům na průmyslovém trhu ušetří čas a peníze!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis!

POPIS POZICE

Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Zlínska a Jižní Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty.

PROFIL KANDIDÁTA

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem či ochotu a schopnost se rychle učit. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.

Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou. 

NABÍZÍME

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (28-35.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč