Údržbář / seřizovač strojů bez nutnosti vyhl. 50 – 1 směna

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Hluboká nad Vltavou

Jsi manuálně zručný a nezalekneš se výzvy?

Hledáš zajímavou a tvůrčí práci za nadstandardní mzdu?

Nebaví tě už práce na směny a hledáš dlouhodobou stabilitu?

Možná pak i my hledáme právě tebe.

Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se výrobou dřevěných držadel a násad hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovač dřevoobráběcích strojů.

POPIS POZICE

Náplní práce seřizovače bude seřizování, nastavování a servis strojů v dřevařské výrobě. Jedná se o práci bez nutnosti vyhlášky 50.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Manuální zručnost a schopnost „umět se postavit k práci.“
  • Zodpovědnost a nebát se učit novým věcem.
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou.

NABÍZÍME

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení (dle zkušeností).
  • Kvartální docházkové bonusy.
  • Další půlroční bonusy.
  • Práce na jednu směnu (6:30 – 14:30).
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Závodní stravování.

KONTAKT

Pavel Kubeš
pavel.kubes@manpower.cz
+420 606 058 157