VAT Accountant

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho klienta hledáme nového člena týmu na pozici DPH accountant. Jedná se o solidní a etablovanou nadnárodní společnost poskytující komplexní IT služby po celém světě pro soukromý i veřejný sektor.

POPIS POZICE

zpracování komplexní agendy DPH (DPH přiznání, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení)

• výpočet a účtování silniční daně

spolupráce s Shared Services v Indii a ostatními účetními týmy

• oblast majetku – daňové a účetní odpisy

• placení dodavatelských faktur – pouze okrajově

• spolupráce s auditory

• další práce v oddělení controllership

PROFIL KANDIDÁTA

• minimálně rok praxe v oblasti účetnictví

zkušenost s agendou DPH

komunikativní angličtina – mluvená a psaná

• znalost SAP výhodou

• Microsoft Excel – základní znalost

NABÍZÍME

• flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova

• dovolená 25 dní + 3 dny sick leave za rok

• stravenky

• zprostředkování MultiSport karty

• příspěvek na dopravu v MHD

• příspěvek na penzijní pojištění

• cestovní pojištění i mimo služební cesty

• benefity na sport, kulturu a volný čas hodnotě 12 000 Kč / rok

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: gabriela.koderova@manpower.cz nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

KONTAKT

Gabriela Koděrová
gabriela.koderova@manpower.cz