Obchodník pro kabelové konfekce

Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Ústí nad Orlicí

Mám pro Vás příležitost pracovat ve stabilní firmě, která šlape jak švýcarské hodinky!

Pro tradiční švýcarskou společnost hledáme posilu na pozici Obchodního zástupce s Němčinou

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

POPIS POZICE

– budete součástí globálního sales týmu, v rámci kterého realizujete svěřené úkoly,

– zodpovědnost za prodej kabelových svazků, konektorů, atd.,

– vedení obchodních jednání, účast na zákaznických návštěvách, auditech,

– příjem, analýza a ověření poptávky s následným předáním k dalšímu zpracování,

–  koordinace nabídkového procesu ve spolupráci s oddělením Kalkulace,

– aktualizace a korekce dat a procesů v systému SAP,

– komunikace s kolegy (Back Office, PM, Kalkulace, Nákup, výroba).

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro),

 – zkušenosti na obdobné pozici min

– znalost sortimentu – kabely, kabelové svazky, konektory je výhodou

– dobrá znalost SAP a MS Office,

 – aktivní znalost němčiny (jako druhý jazyk vítána angličtina),

 – proaktivita, silné vyjednávací a komunikační schopnosti,

– ochota cestovat

NABÍZÍME

nadstandartní finanční ohodnocení vč. bonusového systému

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní dobu

příspěvek na pojištění a volnočasové aktivity

– stravenky

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072