Procesní inženýr

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Libáň

POPIS POZICE

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Náplň práce:

– Příprava výrobních procesů, postupů, norem a layoutů v rámci přípravy projektu napříč celým procesem.

– Zhotovování příslušné dokumentace k svěřené problematice

– Koordinace a organizace industrializačního týmu v rámci projektu

– Optimalizace předepsaných postupů, kontrola jejich dodržování, realizaci změn vyplývajících ze změn v projektu

– Zajišťování strojně-technologických dodávek dle technické specifikace

PROFIL KANDIDÁTA

– Min. střední odborné vzdělání technického směru

– Pokročilou znalost AJ podmínkou

– Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou

– Uživatelskou znalost MS Office

– ŘP skupiny B

– Technické myšlení, ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME

– Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s douholetou tradicí

– Kvalitní zaškolení

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Přátelský kolektiv

– Závodní stravování

– 5 týdnů dovolené

– 13. a 14. plat

– Další firemní benefity

KONTAKT

Tomáš Majer
Tomas.Majer@manpower.cz
+420 727 810 541