´

Nákupčí / specialista preventivní údržby v Olomouci!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Máte zkušenosti ze strojní údržby a chcete se dále rozvíjet? Hledáte práci na jednu směnu? Pro známou společnost právě hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Nákupčí / Specialista preventivní údržby!

Máte se strojní údržbou zkušenosti?

A máte zkušenosti s nákupem a objednáváním náhradních dílů a vedení skladového hospodářství?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní zajištění preventivní údržby výrobních linek a dalších strojních zařízení ve výrobě (včetně klimatizace, vzduchotechniky, VSP apod.), která je moderní a z velké části automatizovaná. Dle požadavků údržby budete vyhledávat a objednávat náhradní díly a součástky, případně sednete do auta a zajedete pro ně k nejbližším dodavatelům. U náhradních dílů pak povedete i skladové hospodářství a zajistíte, aby byly všechny potřebné díly a součástky skladem. 

V případě nutnosti pomůžete i v rámci údržby linek a dalších zařízení. 

Jedná se o práci na 1 směnu. 

 

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kandidáta se zkušenostmi z údržby a s nákupem náhradních dílů a součástek. Velkou výhodou bude, pokud máte i elektro vzdělání, alespoň §5

Nesmíte se bát práce s počítačem a internetem, jelikož na Vás bude záviset značná část údržby a nutností je pak ŘP Sk. B. 

 

NABÍZÍME

Budete pracovat pro známou firmu z Olomouce s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím. Stanete se důležitým členem týmu a budete mít prostor pro další vzdělávání a kariérní růst!

Za svou práci na 1 směnu dostanete poctivě zaplaceno (nástupní mzda 26.000 – 30.000) a čeká Vás i hromada benefitů jako týden dovolené navíc, stravenky a podobně!

 

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč