´

Elektrikář v Olomouci na 2 směny!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Jste elektrikář a hledáte novou práci v rámci výrobní společnosti? Pro známou společnost právě hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Provozní elektrikář!

Máte alespoň vyučení v oboru elektrikář a zkušenosti na této pozici?

Vyznáte se v elektroopravách výrobních linek a zařízení?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za zajištění provozu moderní a automatizované výrobní haly, provádět drobné opravy, pravidelné prohlídky a údržbu elektrického vybavení linek, zařízení VTP a VMP; vzduchotechniky, měničů, čidel atd. Budete spolupracovat s externími firmami při instalacích nových linek a zařízení, jejich servisech a revizích a také za vedení záznamů (preventivní) údržby a provedených oprav.

Jedná se o práci na 2 směny. 

PROFIL KANDIDÁTA

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme elektro vzdělání a praxi na podobné pozici ideálně ve výrobní firmě. Hledáme člověka, který je ochotný se dále vzdělávat a učit nové věci a své zkušenosti předávat i kolegům a kolegyním. 

Velkou výhodou bude, pokud se orientujete spíše na silnoproud a máte zkušenosti s řídícími systémy SIMATIC (Siemens). 

NABÍZÍME

Budete pracovat pro známou firmu z Olomouce s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím. Stanete se důležitým členem týmu a budete mít prostor pro další vzdělávání a kariérní růst!

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (nástupní mzda 26.000 – 30.000) a čeká Vás i hromada benefitů jako týden dovolené navíc, stravenky a podobně!

 

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč