Vedoucí projektového managementu s německým jazykem

Obor: Administrativa, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Ústí nad Orlicí

Mám pro Vás příležitost pracovat ve stabilní firmě, která šlape jak švýcarské hodinky!

Pro tradiční švýcarskou společnost hledáme posilu na pozici Vedoucí projektového managementu s Němčinou

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

POPIS POZICE

vedení oddělení projektového managementu

samostatné řešení mezinárodních projektů v elektrotechnické výrobě

příprava a koordinace plánování a realizace prototypové i sériové výroby

komunikace se zákazníky v německém jazyce

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti s řízením projektů

SŠ/VŠ technického ideálně elektrotechnického směru

dobrou znalost německého jazyka (znalost anglického jazyka je výhodou)

znalost SAP je výhodou

spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME

nadstandartní finanční ohodnocení vč. bonusového systému

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní dobu

příspěvek na pojištění a volnočasové aktivity

stravenky

možnost dalšího rozvoje (kurzy, vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072