Obchodník pro kabelové konfekce

Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, Obchod, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Ústí nad Orlicí

Mám pro Vás příležitost pracovat ve stabilní firmě, která šlape jak švýcarské hodinky!

Pro tradiční švýcarskou společnost hledáme posilu na pozici Obchodníka pro Kabelové konfekce

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

POPIS POZICE

budete součástí globálního sales týmu, v rámci kterého realizujete svěřené úkoly,

zodpovědnost za prodej kabelových svazků, konektorů, atd.,

vedení obchodních jednání, účast na zákaznických návštěvách, auditech

příjem, analýza a ověření poptávky s následným předáním k dalšímu zpracování,

koordinace nabídkového procesu ve spolupráci s oddělením Kalkulace,

aktualizace a korekce dat a procesů v systému SAP,

komunikace s kolegy (Back Office, PM, Kalkulace, Nákup, výroba).

PROFIL KANDIDÁTA

SŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro),

zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky,

znalost sortimentu – kabely, kabelové svazky, konektory, atd.

dobrá znalost SAP a MS Office,

aktivní znalost němčiny (jako druhý jazyk vítána angličtina),

proaktivita, silné vyjednávací a komunikační schopnosti,

ochota cestovat

NABÍZÍME

nadstandartní fianční ohodnocení vč. bonusového systému

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

příspěvek na pojištění a volnočasové aktivity

stravenky

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072