Hledáme svářeče do Krnova!

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegy na pozici svářeč.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Nebo jste čerstvý absolvent strojírenského oboru a máte alespoň ZK 135 1.1?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

– Svařování nerezu metodou 135 nebo 141 (osobní a nákladní železniční kolejová vozidla)

PROFIL KANDIDÁTA

– Vyučen ve strojírenském oboru

– ZK  135 (111 nebo 141) 1.1 či státní úřední zkouška pro svářeče

– Manuální zručnost

– Ochotu pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

– odpovídající finanční ohodnocení

– týden dovolené nad rámec platné legislativy

– dotované stravování přímo ve firmě

– odborné zaškolení

– nástup možný i hned a rovnou do kmene

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a zašlete Váš životopis!

Nábor je aktuální i v období koronaviru.

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz
+420 734 524 726