Java Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme šikovné Java programátory, kteří se chtějí stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá telekomunikačními aplikacemi pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

  • vývoj aplikačního řešení na základě navržené architektury
  • spolupráce na návrhu řešení
  • implementace frontend/backend
  • testy, code review
  • využívá: Java, Spring, Hibernate, Maven, GIT, Jenkins, PostgreSQL, Oracle

PROFIL KANDIDÁTA

  • pokročilá znalost – JAVA
  • zkušenosti se – HIBERNATE, SPRING, znalost SQL databází – POSTGRES, ORACLE
  • základní znalost webových technologií – HTML, JAVASCRIPT
  • praxe vítána
  • chuť se učit novým dovednostem

NABÍZÍME

  • atraktivní finanční ohodnocení s bonusy z hotových projektů
  • přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie
  • spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích
  • nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění
  • multisport karta
  • firemní telefon
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274