Technik kvality / Inžernýr/-ka kvality

Obor: Auto – moto, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Most

Do výrobní společnosti v Mostě hledáme šikovného technika kvality, který rád komunikuje a má zkušenosti s nastavováním výrobních procesů.

POPIS POZICE

  • Komuniakce a péče o zákazníky a dodavatele
  • Kontrola nastavených výrobních procesů
  • Provádění interních auditů
  • Spolupráce na zavádění nových projektů a práce na jejich zlepšování
  • Sprava zkušebních a kontrolních plánů
  • Účast na zákaznických a certifikačních auditech

PROFIL KANDIDÁTA

  • Máte SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Umíte aktivně komunikovat v cizím jazyce (angličtina nebo němčina)
  • Máte dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Jste aktivním řidičem
  • Máte zkušenosti v oblasti automotiv
  • Znáte základní nástroje kvality (jako je 8D, 5x proč apod.)

Výhodou je:

  • Znalost normy IATF a automotive norem
  • Zkušenosti s Toyota Production Systém a 5S
  • Znalost FMEA

NABÍZÍME

  • Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a v dobře dostupné lokalitě města Most
  • Mimo atraktivní mzdu Vás chceme dále motivovat širokou škálou benefitů, jako např.:
  • Ročním bonusem při splnění stanovených cílů
  • Odměnou za dobré výsledky při auditu
  • Měsíční odměnou až do výše 2000,- Kč
  • Stravenkami v nominální výši 100 Kč
  • Náborovým a stabilizačním příspěvkem
  • Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc
  • Volnočasovými poukázkami, firemními akcemi
  • Odborným a soft skills vzděláváním

Pokud máte zmíněné zkušenosti a nabídka Vás zaujala, zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu.

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349