Vedoucí lakovny

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Kaplice

Do stabilní společnosti s moderními technologiemi v oblasti strojírenství hledáme schopného vedoucího do oddělení lakovny.

POPIS POZICE

  • organizace, plánování a řízení chodu oddělení lakovny a montáže
  • zajištění plnění výrobního plánu
  • plánování směn, organizace pracovišť
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na svěřeném úseku
  • schopnost pracovat v systému INFRA a v systému Docházka

  • min. SŠ vzdělání technické, průmyslové (strojní, chemicko- technologické, apod.)
  • praxe v oboru aplikace nátěrových hmot nebo příbuzném oboru výhodou
  • zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
  • znalost NJ výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • cílové prémie
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

KONTAKT

Ana Carmen Voborská
carmen.voborska@manpower.cz
+420 725 857 628