Baví Vás svářečské práce? Tak pojďte k nám!

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Kadaň

Vlastníš svářečský průkaz a hledáš nové uplatnění na dlouhodobou spolupráci? Hledáme nové kolegy na pozice svářečů do stabilní firmy v Kadani se skvělou dopravní dostupností! NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI!

POPIS POZICE

Náplní Tvé práce bude svařování kostry filtrační jednotky dle výkresové dokumentace metodou MIG/MAG.

Požadujeme od Tebe svářečský průkaz, práce je vhodná i pro začátečníky po škole. Vysoké pracovní nasazení a docházku na 8 hodinové směny ve 2 směnném provozu na ranní a odpolední.

NABÍZÍME

Za Tvou skvěle odvedenou práci nabízíme odměnu, která stojí za to!

– Nadstandardní fixní mzdu 22 400 – 30 100 Kč,- (rozdělení dle praktických zkoušek)
– Docházkový bonus 1 200,- Kč
– Osobní ohodnocení 4 000,- Kč
– Stravenku za každou odpracovanou směnu v hodnotě 90,- Kč
– Týden dovolené navíc
– Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
– Po odpracovaném roce penzijní připojištění 300 Kč/měsíc

-Svozy: Chomutov, Klášterec, Kadaň

Svůj životopis rovnou zašli na e-mailovou adresu: adriena.vernerova@manpower.cz.

Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Adriena Vernerová
adriena.vernerova@manpower.cz