Provozní Elektrikář 1 směna

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Elektro a automatizace,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Pro vodárenskou společnost sídlící v Hradci Králové hledáme nového parťáka na pozici Provozního elektrikáře.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

– provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení

– zjišťování a lokalizace závad v rozvodnách a elektrických zařízeních

– kontroly a drobné opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů

– obsluha energetických zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání elektrotechnického zaměření

– platné osvědčení § 6 dle Vyhl. 50/1978 Sb.

– praxe v oboru na vedoucí pozici je výhodou

– samostatné myšlení a Řp. Sk. B

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

– 5. týdnů dovolené + 3 dny sick days

– stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění

– výhodné tarify u mobilních operátorů

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072