ZÁSTUPCE TEAM LEADERA (M/Ž)

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Karlín

Pracujte pro evropského lídra v oblasti platebního styku a transakčních služeb. S nástupem ihned nebo podle Vašich možností hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Zástupce team leadera do menšího pražského týmu v Karlíne.

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

Jako zástupce team leadera budete součástí onboarding týmu (cca 10 lidí), který má na starosti správu klientských smluv a s tím spojenou registraci klientů v interních systémech a zpracování jejich požadavků, případně řešení netechnických problémů.

Vaší hlavní pracovní náplní bude zastoupení team leadera v následujících aktivitách:
  • Plánování a koordinace práce
  • Testování připravenosti koncových systémů v implementaci nových produktů/řešení
  • Následný trénink v týmu
  • Komunikace s outsourcingových centrem a externími partnery
  • Běžná denní agenda
  • Zastoupení na setkáních

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte zkušenost z obdobné pozice (alespoň 3 roky)
  • Vaše čeština/slovenština je na úrovni rodilý mluvčí
  • Máte angličtinu na komunikativní úrovni (min. úroveň B2 – AJ budete využívat aktivně, např. při komunikaci s centrálou v Belgii)
  • Umíte pracovat s MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Jste komunikativní, flexibilní & asertivní
  • Máte aktivní přístup k práci a nebojíte se zeptat na to, čemu nerozumíte

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Proplacení prvních 3 dnů nemoci
  • Stravenky
  • Bridge days – extra dny volna navíc
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Notebook & mobil (+ firemní tarif)
  • Cafeterii
  • Občerstvení na pracovišti
  • Lokalita: Praha – Karlín

KONTAKT

Lubomíra Rybošová
Lubomira.Rybosova@experis.cz
+420 733 165 052