Vyrábějte cukrovinky pro celý svět – 30 000 Kč + doprava zdarma!

Obor: Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Poříčí nad Sázavou

Hledáme kolegu do pohodového týmu. Pracujte v nové a moderní hale.

U nás pracujeme jen 14 dní v měsíci.

POPIS POZICE

Dle výrobního plánu budete míchat suroviny a příchutě a budete zodpovědný za kontrolu vstupních surovin.

Hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné kolegy s výučním listem, kteří ovládají práci na PC.

Uvítáme zkušenosti z jakékoliv výroby.

NABÍZÍME

O naše zaměstnance se staráme, a proto kromě mzdy až 30 000 Kč získáte například:

– týden odpočinku na dovolené navíc

– svozy z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan zdarma

– přispějeme Vám na penzijní připojištění

– najíte se za pár korun v dotované jídelně přímo v hale

– firemní produkty pořídíte s velkou slevou

– v areálu je k využití fitko, dopřejete si také masáže, pedikúru nebo dentální hygienu

Neváhejte a ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo zašlete svůj životopis na jolana.gordikova@manpower.cz.

KONTAKT

Jolana Gordíková
Jolana.Gordikova@manpower.cz