KOORDINÁTOR PRO UKRAJINSKÉ PRACOVNÍKY

Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
Lokalita: Ústecký,
Město: Krupka u Teplic

HLEDÁME ZKUŠENÉHO A ENERGICKÉHO KOORDINÁTORA PRO ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ!

BAVÍ VÁS PRÁCE S LIDMI, ADMINISTRATIVA A NEVADÍ VÁM PRÁCE V TERÉNU?

PAK NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS!

POPIS POZICE

– koordinace směny zaměstnanců

– tlumočení na základě pokynů od nadřízeného, překlad materiálů, vyřízení lékařských prohlídek se zaměstnanci

– denní komunikace a výměna důležitých informací

– zajištění správného a včasného toku informací a jejich předání

– řádné a včasné přebrání a odevzdání směny dle stanovených pravidel a procesů

– řešení dotazů ohledně pracovně právní dokumentace – mzdy, výplatní pásky, pracovní neschopnost, zdravotní pojištění aj.

– obchůzky veškerých pracovišť na dané směně s cílem zabezpečit plynulý chod provozu

– realizace založení bankovních účtů pro zaměstnance dle pokynů nadřízeného

– jazyková znalost: *ukrajinštiny – výborná úroveň/rodilý mluvčí a *češtiny – pokročilá úroveň

– praxe na stejné pozici podmínkou

– zkušenost s vedením lidí – přirozená autorita

– možnost nástupu od poloviny listopadu 2019

– ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden) 12 hod. směny

– zodpovědnost, flexibilita a pozitivní přístup k práci

NABÍZÍME

– fixní mzda 25 500 Kč/měsíc + 7 650 Kč/měsíc variabilní pohyblivá složka mzdy za plnění stanovených cílů

– smlouva na HPP

KONTAKT

Eva Radoňová
eva.radonova@manpower.cz
734 524 469