Hledáme akčního koordinátora!

Obor: Obchod,
Lokalita: Ústecký,
Město: Ústí nad Labem

POPIS POZICE

  • odpovědnost za operativní koordinace výroby, prodej a nákup svěřeného sortimentu s cílem uspokojit zákazníky a optimalizovat logistiku
  • rozhodování o termínech dílčích expedic kapacit a segmentaci zákazníků
  • sledování plnění plánů prodeje podle surovin v souladu s plánem výroby
  • zpracování výrobních plánů svěřeného sortimentu
  • spolupráce s logistikou
  • optimalizace stavu zásob surovin, polotovarů i hotových výrobků z pohledu řízení toku peněz i celkové nákladovosti

  • minimálně středoškolské s maturitou ( ekonomický či chemický směr výhodou)
  • 3-5 let zkušenost v oblasti koordinace
  • dobrá znalost MS Excel
  • Schopnost plánování, efektivní organizace, dobrá komunikace, flexibilita, rychlé řešení problémů a nesmí chybět ani analytické myšlení

NABÍZÍME

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněný firemní paušál
  • firemní stravování
  • a mnoho dalších benefitů…

KONTAKT

Monika Černá
monika.cerna@manpower.cz
+420 733 611 722