Mzda od 24 000 Kč – Strojník – OLOMOUC

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

POPIS POZICE

Hledáme STROJNÍKY profíky i začátečníky 🙂

Práce přímo v Olomouci, kde není za potřebí X let zkušeností. Důležité je zde umění samostatně se rozhodovat a za svá rozhodnutí nést zodpovědnost, pracovní morálka, chuť učit se novým věcem.

Hlavní pracovní náplní je seřizování strojů, kdy pro tuto činnost budete vždy řádně zaučeni! Po zaučení se mzda zvedá o další 2 000 Kč!

Dva typy provozů:

3 směny – 24 000 Kč/měsíc (3 směny) + příplatky

2 směny – 20 000 Kč/měsíc (2 směny) + příplatky

PROFIL KANDIDÁTA

– Minimální věk 18 let
– Ochota pracovat na 3 nebo 2 směny
– Manuální zručnost

NABÍZÍME

– Nástupní mzda 24 000 Kč/měsíc (3 směny) + příplatky
– Nástupní mzda 20 000 Kč/měsíc (2 směny) + příplatky
– Výkonnostní bonus, který je až 30% + pracovní bonus
– Dotované stravování
– Přátelský kolektiv
– Nástup možný IHNED nebo dle domluvy
– Příspěvek na dopravu

KONTAKT

Barbora Hanousková
Barbora.Hanouskova@manpower.cz
+420 727 810 545