Recruiter specialist

Obor: Nákup a sourcing, Personalistika a HR,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Baví vás HR a máte zkušenosti s náborem? Rádi byste působili v IT společnosti a zkusili chuť mezinárodní prostředí? Máte šanci!

Do rozrůstajícího se týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici recruiter.

POPIS POZICE

V rámci pozice Vás čeká:
– aktivní vyhledávání kandidátů za použití nejrůznějších nástrojů
– prescreeny
– organizace, plánování a vedení pohovorů
– komunikace s kandidáty a manažery
– tvorba a úprava popisů pracovních pozic
– práce s CRM systémem
– implementace firemní strategie v oblasti náboru

PROFIL KANDIDÁTA

Jste pro nás vhodným kandidátem pokud:
– máte zkušenost s náborem
– velmi dobře ovládáte anglický jazyk (denně budete komunikovat se zahraničními manažery/kandidáty)
– jste komunikativní, organizovaný/á, samostatný/á
– máte čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

Můžeme Vám nabídnout:
– atraktivní pozici, na které se nebudete nudit
– zajímavé finanční ohodnocení
– možnost pracovat z domu
– přátelské prostředí mezinárodní společnosti
– příležitost dalšího rozvoje a kariérního růstu

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275