Specialista plánování výroby

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nezařazeno

Máte zkušenosti z výrobní nebo logistické firmy v oblasti plánování výroby? Domluvíte se v AJ písemně i ústně?

Chtěli byste být u rozjedu nového projektu ve výrobě baterií do elektromobilů?

Pokud ano – hledáme pro našeho klienta právě Vás!

POPIS POZICE

– tvorba výrobních plánů

– vyhodnocování efektivity výroby

– řízení implementace změn na výrobcích

PROFIL KANDIDÁTA

– min. 1 rok praxe z výrobní nebo logistické firmy

– SŠ vzdělání (výhodou je techn. zaměření)

– znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (denní e-mailová komunikace)

– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

– znalost MS Office

– týmová spolupráce, rovněž samostatnost

– flexibilita, komunikativnost a odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– podílet se na rozvoji nového projektu ve výrobě baterií do elektromobilů

– práci v moderním prostředí s moderními technologiemi

– zázemí zahraniční společnosti

– odborný a kariérní růst

– odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba aj.)

– příspěvek na penzijní připojištění

– další zaměstnanecké výhody

KONTAKT

Alexandra Nováková
alexandra.novakova@experis.cz