Specialista logistiky s AJ

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,

Máte zkušenosti s logistikou a AJ využíváte aktivně? Chcete se podílet na rozjezdu nového projektu?

Hledáme akčního specialistu logistiky, který chce být u rozjezdu nového projektu v oblasti automotive.

POPIS POZICE

Na této pozici bude kandidát koordinovat dodávky výrobků se zákazníkem.

Bude mít zodpovědnost za analýzu a kontrolu skladových kapacit.

Bude se starat o kontrolu a sledování využití manipulační techniky.

Bude se podílet na tvorbě pracovních instrukcí pro sklad.

PROFIL KANDIDÁTA

praxe z výrobní nebo logistické firmy

SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)

mírně pokročilá znalost AJ (denní e-mailová komunikace)

řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

znalost MS Office

samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita

NABÍZÍME

– být u rozvoje nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)

– práci v moderním prostředí s moderní technologií

– zázemí stabilní zahraniční společnosti

– odborný a kariérní růst

– autobusová doprava do/ze zaměstnání

– příspěvek na penzijní připojištění

– kulturní akce

– další zaměstnanecké výhody (13. plat aj.)

KONTAKT

Alexandra Nováková
alexandra.novakova@experis.cz