Inženýr zákaznické kvality

Obor: Administrativa, Auto – moto, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Vysočina,
Město: Jihlava

Máte povědomí o kvalitě, nebo zkušenost se zákaznickou péčí? Baví Vás komunikovat a hledat řešení problémů? Máte technické myšlení? Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Řízení procesu zákaznických reklamací a požadavků
  • Komunikace a vyjednávání se zákazníky
  • Koordinace návštěv externích zákazníků
  • Zajištění rychlé reakce u zákazníka a v závodě
  • Údržba a aktualizace zákaznických indikátorů a databáze zákaznických reklamací
  • Zodpovědnost za rychlé uzavření zákaznických reklamací

PROFIL KANDIDÁTA

  • Pokročilá znalost AJ
  • NJ výhodou
  • Technické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici – kvalitář v technické oblasti
  • Znalost nástrojů kvality
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativnost, vyjednávací schopnosti
  • Odpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME

  • Mzdu dle vašich zkušeností a schopností
  • 13. mzdu
  • příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • příplatek na dopravu ve výši až 1500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (oběd za 14 Kč nebo 23 Kč, dle výběru)
  • podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu v Jihlavě)
  • bezplatné firemní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie (odměny za proaktivní přístup – Kaizeny)
  • slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení, volné vstupenky do kina, divadla a na nejrůznější akce během celého roku
  • preventivní lékařskou péči
  • firemní akce
  • možnost využití příspěvku na hlídání dětí v Hlídacím centru Tetičky a chůvičky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis nebo volejte +420 567 562 608.

KONTAKT

Jindřich Navrátil
jindrich.navratil@manpower.cz