SPECIALISTA NÁKUPU

Obor: Nákup a sourcing,
Lokalita: Středočeský,

Pro firmu zabývající se přípravou investičních prací nových technologických procesů v energetice hledáme nového kolegu na seniorní pozici do oddělení nákupu.

POPIS POZICE

– zajištění realizace celého procesu přidělených výběrových řízení
– komunikace s dodavateli jako jediná kontaktní osoba v rámci příslušného výběrového řízení
– jednání o ceně a smluvních podmínkách
– příprava obchodních částí smluv
– zajištění komunikace v rámci výběrové komise a vedení společnosti
– jednání s dodavateli o bankovních zárukách
– řešení reklamací, chybách a nedodělcích s dodavatelem
– tvorba podkladů pro měsíční zprávy

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání technického nebo ekonomického směru
– minimálně 3 roky v nákupu ve větší společnosti
– zkušenost s nákupem technologií
– orientace na výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
– vyjednávací schopnosti, samostatnost
– Anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

– práce v české prosperující firmě
– zajímavé platové ohodnocení
– zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění…)
– nástup možný ihned
– místo pracoviště: cca 20 km od Kolína směr východ

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501