Hledáme technologa v Šumperku!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Šumperk

Pro našeho významného klienta z oblasti strojírenství hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Technolog

Máte zkušenosti ze sektoru obrábění materiálů?

Vyznáte se v tvorbě technologických postupů?

A umíte kreslit technickou dokumentaci?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Na této pozici budete zodpovídat za:

– přípravu technologických předpisů, norem a postupů

– organizování technologické přípravy výroby

– zkoušení a ověřování nových výrobních postupů, podílení se na inovacích a technologických změnách

– navrhování toku materiálu a zlepšování efektivity výroby

PROFIL KANDIDÁTA

Kdo jste a co umíte?

– máte alespoň SŠ strojírenské vzdělání

– máte zkušenosti ze sektoru obrábění (NC a CNC stroje, brusky, apod.)

– máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů

– zvládáte kreslení technické dokumentace

– máte angličtinu alespoň na úrovni B1 pro základní komunikaci

NABÍZÍME

To nejlepší nakonec!

– nadstandartní mzdové ohodnocení

– týden dovolené navíc

– 13. plat a prémie

– dotované stravování

– cefaterie

– a spoustu dalších benefitů

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307