Výkonný obchodní ředitel – CZ/DE!

Obor: Obchod, Vyšší management,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Jeseník

Pro našeho významného klienta, českou stavebně-strojírenskou společnost v Jeseníku, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Výkonný obchodní ředitel. Budete se podílet na vedení jednání s Key Account klienty v Německu a v Česku, udržování vztahů s klienty a řízení 12 obchodníků.

Máte zkušenosti s technickým obchodem (stavebnictví / strojírenství) a s řízením týmu obchodních zástupců?

Němčina pro denní komunikaci s významnými klienty Vám nedělá problém?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Za co budete zodpovídat:

– povedete tým 12 obchodníků a budete organizovat jejich práci, prodejní cíle, KPI´s, bonusový systém apod.

– budete udržovat vztahy s Key Account klienty v ČR a v Německu

– budete se podílet i na rozvoji obchodu a vyhledávání strategických partnerů primárně na německém trhu

– budete částečně koordinovat výrobu a kontrolovat průběh zakázek pro klíčové klienty

– reportovat budete přímo majiteli společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

Kdo jste a co umíte:

– máte zkušenosti s technickým obchodem ve stavebnictví či strojírenství (5 let+)

– umíte efektivně řídit a motivovat tým 12 obchodních zástupců

– argumentace, vyjednávání a organizace práce je pro Vás denní chléb

– výborná němčina pro denní komunikaci pro Vás není problém

– výhodou bude, pokud máte zkušenosti s jednáním s německými zákazníky

– máte ŘP Sk. B a nevadí Vám občasné cestování

NABÍZÍME

To nejlepší nakonec!

– mzda 80.000 Kč + bonusy

– diety a cestovní náhrady

– stravenky

– služební mobil a počítač

– služební auto pro osobní účely

– smlouvu na dobu neurčitou

v případě zájmu pronájem krásného bytu 3+1 ve zrekonstruované vile za náklady spojené s energiemi

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307