Nebojsa do slévárenství – skvělá mzda !

Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Přerov

POPIS POZICE

Chcete pracovat ve firmě, kde zaměstnanci vydrží spousty let a firma si je za to cení? Hledáme kolegy na pozici taviče, případně i na jiné pozice ve slévarenství. Pokud nemáš zkušenosti – to nevadí, OZVĚTE SE!

Vaší náplní bude:
– připrava práci dle technologický postupů
– obsluha pecí
– dbaní na údržbu
– následné řízení procesů

Určitě vám zajistíme prohlídku provozu, abyste si vaši budoucí práci dokázali představit.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme někoho, kdo bude splňovat pár požadavků:
– musí vám být více než 18 let
– nesmí vám vadit práce na tři směny
– pokud máte praxi nebo vzdělání, tak budete mít výhodu

Můžete být i bez praxe, ale chceme někoho, kdo se nebude bát práce.

NABÍZÍME

Nabídneme Vám:
– zaměstnání ve stabilní nadnárodní zaměstnání s pracovištěm v Přerově
– nástup do kmenového stavu
– 5 týdnů dovolené
– 5 dnů zdravotního volna navíc
– příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci….
– až 30% měsíční bonus dle plnění plánu
– dotované stravování
– nástup možný IHNED
pojištění v případě soukromého i pracovního úrazu

KONTAKT

Petra Byrtusová
petra.byrtusova@manpower.cz
+420 725 807 360