PRACOVNÍK KONVEKČNÍHO OBRÁBĚCÍHO STROJE A MĚŘENÍ, PŘÍBRAMSKO

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Příbram

POPIS POZICE

Pro strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s prací na konvenčních obráběcích strojích a měřením ručními měřidly.

Vaší náplní práce bude především:

– kontrola výstupní kvality obráběných dílů a montovaných sestav dle výkresové dokumentace, popřípadě 3D modelu

– vyplňování měřících protokolů a předávání hotových dílů

– správa a údržba ručních měřidel

– práce na konvenčních strojích (soustruh, frézka, bruska, horizontální vyvrtávačka, strojní vrtačky)

– úklid svěřených strojů a jejich okolí

Lokalita: Příbramsko

Směnnost: dvousměnný provoz

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky závodu.

Nástup ihned nebo dle domluvy.

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost s obsluhou konvenčních obráběcích strojů

– znalost základních principů dílenského měření

– zkušenost s měřením pomocí posuvných měřítek, mikrometrů, kalibrů, měrek a úchylkoměrů

– SOU/SŠ  technického směru

– očekáváme orientaci v technické dokumentaci

– aktivní práce s PC na úrovni kancelářského balíku Microsoft Excel a Word

– ochota odborně se vzdělávat

– aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat

NABÍZÍME

– platové ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností

– smlouva na HPP

– možný převod do kmenu společnosti

– moderní technologie a příjemné pracovní prostředí

– dotované závodní stravování nebo stravenky

– každoroční valorizace platu

– příležitost pro kariérní růst – zaškolení na CNC obráběcích strojích a 3D měřících technologiích

– bonusy, odměny

– 25 dní dovolené

– možnost jazykových kurzů

– moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

KONTAKT

Aneta Jandová
aneta.jandova@manpower.cz
+420 702 153 284