Administrativní pracovník do logistiky

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Teplicko

Do výrobní společnosti hledáme administrativního pracovníka v logistice, který má zkušenosti s plánováním logistiky a expedice a není mu cizí práce v SAPu.

POPIS POZICE

· Plánování expedice

· objednávání dopravy – LKW

· koordinace, zpracování a kompletaci zakázek s nakládkou a zákaznickým servisem

· fakturace + evidence faktur za dopravu a zpracování příslušných statistických hlášení v dopravě

· evidence vzorků

· vystavování celních dokumentů

· komunikace s celnicí

· archivace dokumentace oddělení logistiky

PROFIL KANDIDÁTA

• Minimálně středoškolské vzdělání

• Praxe v oboru výhodou

• Znalost anglického jazyka výhodou

• PC, SAP výhodou

• Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem

NABÍZÍME

• Spolupráci na HPP

• Dobré platové ohodnocení

• Benefity – (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800 Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity

Zaujala Vás nabídka? Ozvěte se mi, třeba je to Vaše nová práce snů :o)

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz