Hledáme Sales Managera!

Obor: Obchod,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro našeho významného klienta s výrobním závodem na Šumpersku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Sales Manager pro CZ/SK trh.

Máte technické vzdělání?

Máte zkušenosti s prodejem obráběcích nástrojů?

Denní komunikace v angličtině pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Na své pozici budete zodpovídat za:

– prodej výrobků a řešení pro nové i stávající klienty

– budete spravovat svěřené portfolio klientů a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti, jak v Česku tak na Slovensku

– pochopení výrobních procesů u zákazníků a navržení nejlepšího řešení s využitím výrobků a nástrojů, které budete detailně znát

– plánování schůzek a naplňování obchodních příležitostí

PROFIL KANDIDÁTA

Kdo jste a co umíte?

– máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru

– máte zkušenosti s prodejem obráběcích nástrojů a ideálně rozumíte technologii obrábění

– máte zkušenosti s prodejem komplexních řešení, ne jen jednotlivých produktů

– vyznáte se v Excelu a máte zkušenosti se CRM systémy

– máte rádi cestování

– denní komunikace v angličtině není problém

NABÍZÍME

To nejlepší nakonec!

– nadstandartní mzdové ohodnocení s reálně nastaveným bonusovým schématem

– 5 týdnů dovolené

– práci na Home office (1x měsíčně je vyžadována přítomnost na centrále)

– auto pro soukromé účely

– a spoustu dalších benefitů!

Zaujala Vás nabídka? Pak se těším na Váš životopis v češtině a angličtině!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307