Pracovní příležitost v Nizozemsku!

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: zahraničí,
Město: zahraničí

Hledáte novou pracovní příležitost v zahraničí? Do nově otevřeného skladu v Holandsku hledáme pracovníky, kteří budou předmontovávat zařízení pro mobilní operátory. Stačí mít vyhlášku 50 (i propadlou) nebo elektro vzdělání a být aktivním řidičem, vše ostatní Vás naučíme 🙂 Nepropásněte jedinečnou příležitost a zasílejte Vaše životopisy!

POPIS POZICE

Jaká práce na Vás čeká?

– práce se ve 2-3 členných týmech
– předmontování zařízení pro mobilní operátory, které jsou následně instalovány na telekomunikační sloupy – nejedná se o linkovou výrobu

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

ochota pracovat v zahraničí (3 týdny v Holandsku a následně týden volna v ČR)
– šikovnost a chuť pracovat
výhláška 50 (i propadlá) nebo elektro vzdělání (SOU, SŠ nebo VŠ)
– ŘP sk. B
– základy angličtiny

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

– zajímavou pracovní zkušenost s adekvátním ohodnocením
– možnost rychlého kariérního růstu se do role team leadera (šikovní pracovníci již po 2 až 3 měsících)
– 3 týdny práce a 1 týden volna v ČR
– doprava ZDARMA
– ubytování v příjemných apartmánech (s wifi, kuchyňkou) ZDARMA
– stravné vyplácené v eurech
– důkladné zaškolení

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726