ELEKTRIKÁŘ Krupka

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Ústecký,
Město: Krupka

Chcete být součástí mezinárodní společnosti a pracovat v týmu, který se podílí na výrobě plastových tvarových dílů?

Tak neváhejte a zašlete nám životopis!

!Hledáme zkušené ELEKTRIKÁŘE s vyhláškou 50/1978 Sb., §6!

POPIS POZICE

– oprava a údržba CNC strojů

– zabezpečení chodu příslušné elektro technologie

– provádění činností k minimalizaci bezporuchového chodu zařízení

– kontrola a údržba příslušné technologie

– provádění činností dle plánu preventivní údržby

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání v oboru elektrotechnik, elektromechanik

– praxe v oboru

– znalost oboru hydlauliky

– manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost a pozitivní přístup k práci

– ochota pracovat ve směnném provozu – nepřetržitý provoz 12-ti hodinové směny

NABÍZÍME

– nástupní mzda od 27 000 Kč dle zkušeností

– výkonnostní bonus 2000 Kč

– měsíční bonus 500 Kč za efektivitu

– prémie do 7000 Kč měsíčně

– stravenky v hodnotě 100 Kč

– dovolená navíc

KONTAKT

Eva Radoňová
eva.radonova@manpower.cz
734 524 469