´

Rozdávej radost na každém kroku jako osobní asistent/ka!

Obor: Služby,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Společnost Hewer je občanské sdružení, které se specializuje na pomoc seniorům, nebo osobám s tělesným postižením. Zaměřují se na péči klientů výhradně v jejich osobním prostředí.

 

POPIS POZICE

Co vás bude v pracovním dni čekat?

Vaším úkolem bude pomáhat klientům s běžným denním životem. S osobní hygienou, s péčí o sebe, ale také budete mít na starost vaření a podávání jídla, doprovázení k lékaři, na úřad, nebo třeba do divadla. Chceme aby naši klienti byli 100% spokojení a proto pro ně právě vy budete i nejlepšími přáteli.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od vás budeme čekat?

Měli byste mít zkušenost (popřípadě osobní) s péčí o seniory. Neměla by vám chybět také fyzická zdatnost, psychická odolnost, trpělivost a vysoká míra empatie. Požadujeme také trestní bezúhonnost a bezdlužnost.

NABÍZÍME

A co můžete čekat vy od nás?

Můžete se těšit na nadstandardní ohodnocení v rámci oboru až 170 – 200 Kč/hod a to samozřejmě není vše! Čeká vás také silné zázemí neziskové organizace, interní vzdělávání v oboru sociální péče a další zajímavosti a hlavně spokojenost a úsměv klienta a jeho rodiny!

Tak dál neváhejte a pojďte společně s námi tvořit úsměvy na tvářích dalším lidem a pošlete svůj životopis a emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz

Budu se těšit na spolupráci.

KONTAKT

Tereza Tomiova
Tereza Tomiova
tereza.tomiova@manpower.cz
+420 734 862 374
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč