ManpowerGroup

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA obchodního týmu v ManpowerGroup

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Hledáme:Muže i ženy

Staňte se součástí naší společnosti!

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné době mezi sebe hledáme kolegu, který posílí tým našeho obchodního týmu v roli Sales Support Specialisty. Co je na této pozici nejdůležitější? Pokročilá znalost anglického jazyka, samostatnost, svědomitost, pečlivost a chuť se učit novým věcem. Na této pozici můžete profesně vyrůst!

POPIS POZICE

Co Vás na této pozici čeká a nemine?

Na této pozici budete úzce spolupracovat s naším obchodním týmem.

Mezi hlavní náplně vaší práce bude patřit:

  • tvorba prezentací a návrhů řešení pro konkrétní obchodní zakázky,
  • úzká spolupráce s obchodním týmem na specifických případech,
  • analýzy trhu a marketingových kampaní zaměřených na klienty,
  • tvorba obchodních materiálů (brožury, webové stránky,..),
  • tvorba prezentací pro globální management společnosti,
  • spolupráce s marketingovým týmem (možnost vlastní svěřené agendy a hlubší spolupráce),
  • vaše agenda na této pozici bude ze 70 % administrativní a z 30 % kreativní.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho do našeho týmu hledáme?

Abychom byli oboustranně spokojení, měl/a byste mít:

  • chuť a elán k nové pracovní výzvě,
  • zkušenosti z obdobné pozice (administrativní podpora týmu),
  • zkušenosti z obchodní společnosti a její administrativní podporou výhodou,
  • pozitivní a aktivní přístup k práci (včetně smyslu pro detail),
  • vysoké pracovní nasazení a chuť se učit nové věci,
  • angličtinu na komunikativní úrovni (minimálně B2).

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout?

Nabízíme spolupráci na plný úvazek PP a nástup je možný ihned.

Dále nabízíme:

– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu v oblasti personálních agentur,
– příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu (metro B – Náměstí Republiky, metro C – Florenc),
– flexibilní pracovní dobu,
– přátelskou firemní kulturu a skvělé kolegy,
– služební notebook a telefon i pro soukromé účely,
– firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, možnost využití home office až 2x týdně, karta Multisport, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další

A co teď?

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám životopis a stručný průvodní dopis na téma proč právě vy jste pro nás ideálním kandidátem. I Vy se můžete stát součástí našeho týmu!

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz