Inženýr kvality

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inženýr/ka kvality!
Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive!

POPIS POZICE

– zlepšování kvality a standardů dle ISO 13485, řešení problematiky v této oblasti vč. zavádění nových nápravných a preventivních opatření
– koordinace tvorby kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA)
– řešení procesních změn, validací či technické dokumentace
– zajištění podpory při externích auditech

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ
– zkušenosti v oblasti kvality a znalost jejich nástrojů
– praxe na obdobné pozici
– znalost norem ISO výhodou
– komunikativní znalost AJ

NABÍZÍME

– atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením
– týden dovolené navíc
– příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování
– systém zaměstnaneckých výhod
– akce pro zaměstnance atd…

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup dle dohody
Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072