´
ManpowerGroup

Nenáročná práce v Hluku u Uherského Hradiště!

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Zlínský,
Město: Hluk

Společnsot na výrobu hliníkových a nerezových tepelných výměníku v Hluku u Uherského Hradiště přijme do svých řad nové tváře. Staň se členem naší výrobní rodiny a dělej s námi součástky automobilových klimatizací.

POPIS POZICE

Tvoje práce bude jednoduchá. Budeš obsluhovat stroj, který součástky vyrábí a vizuelně zkontroluješ, jestli je kus bez poškození, popřípadě budeš komunikovat se seřizovači, aby závady odstranili. To vše ase odehrává za třísměnného provozu. Nic těžkého. 😉

PROFIL KANDIDÁTA

Nemusíš být superman, mezi nás zapadne každý. Pokud jsi zdravý jako rybka a jsi plnoletý a pracovitý, tak jsi na dobré cestě stát se jedním z nás.

NABÍZÍME

Co ti nabídneme? Do práce chodíme pro peníze, proto ti nabídneme mzdu 21.000 – 24.000,- Kč, 13. a 14. mzdu, pracovní oblečení a obuv a další benefity. Hlady tě nenecháme, budeš mít nárok na dotované stravování. Pokud budeš šikovný, určitě u nás můžeš svou kariéru začít jako dělník a dostat se až do managementu.:-) Samozřejmostí je u nás příjemný a přátelský kolektiv, který tě nenechá “v rejži” a pomůže ti se zaškolením. 🙂

Tak co? Přijdeš k nám? My už se na tebe těšíme. Tak nám pošli životopis na Eliska.Lasova@manpower.cz a ozveme se ti s více informacemi!

KONTAKT

Eliška Lašová
eliska.lasova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč