Obchodník pro Moravu

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáme obchodníka pro Moravu

Společnost zabývající se přepravními a doručovacími službami hledá do svého týmu nového parťáka na pozici Obchodníka.

POPIS POZICE

Náplň práce:

– budete mít na starost portfolio klientů, o které se budete starat a rozvíjet s nimi vztahy a obchody
– týdně budete jezdit na 16 schůzek
– zaškolení bude probíhat dva týdny v Holandsku a po dobu zkušební doby budete mít k dispozici account managera, který vás plně na danou pozici zaškolí, bude s vámi jezdit na schůzky

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

– hledáme člověka, který bude osobností, nemusí mýt zkušenosti z logistiky, je nám jedno jaký produkt prodával, ale musí být zaměřený na klienta, chtít s ním rozvíjet a navazovat vztahy
– člověka, který se umí prodat
– člověka, který má výborné prezentační dovednosti
– člověka, který má výborné i komunikační dovednosti
– člověka ochotného pracovat na plném homeofficu s dojížděním do kanceláře jednou za týden
– člověka, který musí mít AJ na středně pokročilé úrovni, kvůli navazováním mezinárodních vztahů s klienty

NABÍZÍME

Jak Vás za to odměníme:

– práci na plný Homeoffice
– 25 dní dovolené, sickdays
– služební auto i soukromým účelům
– stravenky
– kvartální bonusy a bonusy z new sales obchodu
– po zkušební době možnost vlastního výběru služebního auta

KONTAKT

Nikola Opletalová
nikola.opletalova@manpower.cz