Elektrikář

Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Vysočina, celá ČR,
Město: Jihlava

Hledáme elektrikáře se zkušenostmi ale i bez praxe, pro společnost zabývající se výrobou světlometů do aut v Jihlavě.

POPIS POZICE

– zodpovědnost za plynulý chod výroby

– revize a opravy strojů v předvýrobě a nebo na montážních linkách

– proaktivní řešení problémů

– práce na 8hod směny (3 směnný provoz) nebo na 12hod – dle výběru

PROFIL KANDIDÁTA

– min SOU s výučním listem (nemusí být v oboru)

– vyhláška 50 § 6 (i nižší či neplatná – zajištění rekvalifikace)

– ochota práce na směny

– zvládání stresových situací

NABÍZÍME

– adekvátní platové ohodnocení dle praxe

– min základní mzda 29 000 – 39 000,- + bonusy

– 13. a 14. plat, penzijní připojištění, motivační finanční bonusový a přesčasový systém

– náborový příspěvek 40 000,-

– podpora při relokaci z jiného kraje 50 000,-

– 25 dní dovolené

KONTAKT

Dorota Polanová
dorota.polanova@manpower.cz