PLANT MANAGER

Obor: Administrativa, Auto – moto, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,

Hledáme Top Lídra do automobilové výrobní společnosti v Jižních Čechách! Zaujme nás vyzrálá osobnost s technickým zázemím a výbornými vyjednávacími a prezentačními dovednostmi a strategickým myšlením, která se nebojí odpovědnosti za svá rozhodnutí.

POPIS POZICE

– Provozní vedení velké automobilové společnosti

– Odpovědnost za profitabilitu

– Zastupování společnosti v interních a externích záležitostech

– Reporting centrále v zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

– Vysokoškolské vzdělání technického směru

– Prokazatelné manažerské a odborné zkušenosti v automobilovém průmyslu

– Zkušenosti v oblasti technologie plastů

– Odborné znalosti v oblasti CIP, lean management

– Znalosti řízení projektů a procesů

– Velmi dobré vyjednávací a prezentační dovednosti nejen při jednání se zúčastněnými stranami a zákazníky

– Pokročilá znalost angličtiny (min. B2+), znalost dalšího jazyka výhodou

– Povědomí o ekonomické stránce

NABÍZÍME

– Smlouvu o výkonu funkce jednatele

– Zázemí mezinárodní výrobní společnosti s mnohaletou tradicí

– Manažerské benefity

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395