Strategický nákupčí

Obor: Administrativa, Auto – moto, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: okr. České Budějovice

Hledáme schopného člověka, který převezme zodpovědnost za nákupní činnosti spojené s transferem výroby do automobilového závodu na Českobudějovicku. Pokud zvládnete vyjednávat v angličtině, jste ochoten cestovat do zahraničí a máte v oblasti nákupu (nejlépe v automotive) zkušenosti, dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

– Vyhledávání vhodných dodavatelů a jejich rozvoj

– Dojednání podmínek smluv

– Nastavení procesu nákupu

– Zpracování analýz

– Zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti (vstřikování plastů výhodou)

– Znalost metodického řízení nákupu

– Komunikativní znalost angličtiny

– Schopnost vyjednávat, schopnost řešit reklamace

– Ochota cestovat do zahraničí

NABÍZÍME

– Seberealizaci a karierní růst

– Být součástí nových procesů a rozvoje společnosti

– Oporu vedení

– Pružnou pracovní dobu

– Motivační platové ohodnocení + roční bonus

– 5 týdnů dovolené

– Příspěvek na stravné

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395