Konzultant/Implementátor IS – Bluejet.cz

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Přerov

Hľadáme konzultanta pre informačný systém Bluejet.cz, ktorý je možné významne prispôsobovať požiadavkám zákazníka.

Konzultant bude styčný bod medzi vývojármi a zákazníkmi, bude musieť poznať produkt, mať technický IT background, aby vedel požiadavky klienta tlmočiť do reči vývojárov.

POPIS POZICE

• Zistiť potreby klienta a jeho očakávania
• Navrhnúť vhodné riešenie
• Implementácia systému podľa Vami navrhnutého riešenia
• Školenia užívateľov, podpora a ďalší rozvoj systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • Schopnosť analytického a logického myslenia
  • Komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Základná znalosť databáz, SQL, IS, VPN, XML

NABÍZÍME

  • notebook
  • flexibilná pracovná doba
  • vzdelávacie kurzy, školenia

KONTAKT

Jakub Dubovan
Jakub.Dubovan@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč