Administrátor/ka skladu – zákaznický servis

Obor: Administrativa, Doprava a logistika,
Lokalita: Ústecký,
Město: Krupka

Máte zkušenosti s administrativou ve skladu a nebojíte se mluvit anglicky? Ozvěte se mi!

Do skladu v Krupce hledáme administrátora/ku skladu – zákaznický servis.

POPIS POZICE

– Správa reklamací zákazníka, komunikace se zákaznickými centry a přepravci (komunikace v AJ probíhá telefonicky i emailem)

– Shromažďování a zpracování dat

– Vytváření reportů

– Příprava speciální dokumentace dle požadavku zákazníka

– Komunikace se zákaznickými centry a se skladem

– Vyřizování celních objednávek, komunikace s externí celní kanceláří, kontrola faktur a kompletace celních dokumentů

PROFIL KANDIDÁTA

– dokončené SŠ vzdělání ukončené maturitou

– podmínkou znalost AJ na komunikativní úrovni (každodenní využití)

– znalost práce na PC (Word, Excel a skladové programy výhodou)

– pečlivost, spolehlivost, samostatnost

– zkušenosti s procesem reklamací výhodou

– zkušenosti s procesem clení výhodou

– zkušenosti s projekty Continuous Improvement (LEAN, DMAIC, atd.) výhodou

NABÍZÍME

– základní mzdu + bonusy

– zázemí zavedené mezinárodní společnosti a přátelský kolektiv

– možnost profesního a kariérního rozvoje

– plně hrazené stravenky v hodnotě 105,- Kč

– příspěvek na penzijní připojištění

– týden dovolené navíc

– spoustu dalších benefitů

Zaujal Vás inzerát a myslíte si že jste ten pravý / ta pravá?

Odpovězte pomocí tlačítka níže a připojte Váš životopis.

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz