´
ManpowerGroup

Recruiter – Brno

Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů ManpowerGroup!

Jsme největší personálních společností v ČR! Pomáháme lidem najít novou práci a firmám zase motivané zaměstnance. U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace s klienty a kandidáty? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme kandidáta/ku, který/á by se chtěl/a uplatnit v oblasti recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch – čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Brna, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

POPIS POZICE

Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká Vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi.

Nejčastěji se budete pohybovat na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde budete oslovovat kandidáty s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandiáty našim klientům. Samozřejmostí je komunikace – telefonická i osobní (v ČJ a AJ). 

Součástí práce je také vyhledávání obchodní příležitostí na trhu a vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s obchodem/náborem, bude to pro Vás výhodou.
– při práci využijete angličtinu na středně pokročilé úrovni při komunikaci s klienty i kandidáty.
– jste energická, komunikativní a samostatná osobnost s obchodním duchem.
– máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit – čas od času je potřeba vyrazit za klienty i na okraj Brna. 

NABÍZÍME

– samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
– radost z úspěchu a vydělaných peněz – jsou pro Vás připravené bonusy za obsazené pozice
řadu benefitů – 25 dní volna celkem, 2 sick days, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
– práci v centru Brna v přátelském kolektivu, který Vám pomůže s adaptací
příležitosti k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání, k dispozici Vám budou i kurzy AJ
– nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn přímo na email kamila.zampachova@manpowergroup.cz. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Kamila Žampachová
Kamila Žampachová
kamila.zampachova@manpowergroup.cz
+420 702 153 281
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč