Strategic communication marketing manager

Obor: Vyšší management, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava, Bohumín

Content nebo-li obsah je klíčem k správnému prezentování firmy. Hledáme někoho, koho baví poskytovat informace atraktivně, účelně a zároveň byla zachována tzv. message. Baví vás hledat jedinečnosti, jste mistrem slova a správného obsahu textu? Pokud ano, a k tomu plynně hovoříte anglicky, neváhejte zaslat své CV.

POPIS POZICE

– Zajišťovat, aby skrze celou firmu docházelo k informovanosti všech zaměstnanců o nových projektech, kontaktu se zákazníky
– Vytvořit plán a s tím spojený kalendář marketingového obsahu na obě produktové řady firmy
– Řídit a vybírat nástroje k online a offline obsahu, které přispějí k posilování brandu
– Spolupráce s externími agenturami
– Spolupráce s marketingovým oddělením firmy na vybírání obsahu, jeho stylingu a layoutu
– Aktivní účast v projektech, kampaních a eventech
– Sledovat trendy a konkurenci, aktualizovat obsah
– PR
– Případové studie
– Korporátní komunikace napříč firmou

– 5 let zkušenosti na této pozici – strategická komunikace firmy směrem ven
– Zkušenosti z mezinárodního průmyslového prostředí výhodou
– Zkušenosti v PR
– VŠ, magisterský titul z oboru marketingové komunikace, marketingu nebo obchodu
– AJ – plynná komunikace slovem i písmem
– Ochota cestovat

NABÍZÍME

– Atraktivní a motivující finanční ohodnocení
– Účast na budování marketingového oddělení
– Firemní bonusový systém
– Pracovní nástroje: firemní notebook, mobil
– Firemní neformální společenské akce
– Možnost cestovat do sesterských společností po celé EU, i do mateřské společnosti

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274