Online Marketing Specialista

Obor: Administrativa, IT správa, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice

Jste v online marketingu jako ryba ve vodě a pojmy jako google analytics nebo landingpage Vám nejsou cizí? Pokud je Vaše odpověď ano, tak hledáme možná právě Vás.

Místo výkonu práce: centrum Pardubic

Pozice je vhodná i pro Absolventy.

POPIS POZICE

Co Vás čeká ?

– budete mít na starosti online kampaně, jejich realizace a analýzu výsledků

– spravování Affiliate programu

– spravování landingpage a rozvoj webových stránek

– spolupráce na online projektech jako jsou mobilní aplikace a weby

PROFIL KANDIDÁTA

Předpoklady vhodného kandidáta:

– zkušenosti z podobné pozice jsou výhodou

– orientace v online prodeji produktů

– znalost Affiliate programů

– zkušenosti s marketingovými a analytickými nástroji Google Aalytics

– schopnost komunikace v anglickém jazyce

– Absolventi pokud máte zkušenosti s psaním článků nebo jste pracovali v reklamní agentuře Váš životopis je vítán.

NABÍZÍME

Benefity:

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

– až 3 platy ročně navíc formou bonusů

– flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc

– možnost práce z domova, stravenky, 3 sic days

– moderní kanceláře v centru Pardubic

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072