´

Slušný výdělek a stálá práce ve výrobě!

Obor: Auto – moto, Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme zaměstnance, který se nebojí práce a ocení dobrý kolektiv, který Vám u nás bude podporou nejen při vašich začátcích. Práce u nás se určitě bát nemusíte, vše Vám předem ukážeme, náležitě zaškolíme a ty, kteří svou práci odvadějí dobře u nás dokážeme náležitě ocenit, takže ani nemají důvod odcházet!

POPIS POZICE

U nás najde práci každý! Pozice máme napříč celou výrobou, záleží tedy na Vás, co Vám padne do oka! :). Přijďte na pohovor a při prohlídce provozu zjistíte, jak se u nás pracuje na slévárně, obrobně u CNC strojů, montáži, či skladu.

PROFIL KANDIDÁTA

Určitě se Ti hodí fyzická zdatnost a taky ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Na vzdělání ani předešlé zkušenosti nehledíme, ale pokud je máš, jsou tvou výhodou!

NABÍZÍME

– 110 Kč/hod. (+ dle pozice příplatky za riziko 8,51 Kč/ hod. až 34,04 Kč/hod. + zákonné příplatky), navíc od 1. měsíce docházkový bonus 500 Kč/měsíc, po 1. roce 1000 Kč/měsíc, po 2. letech 2000 Kč/měsíc)
– k tomu příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od pracoviště 500 až 2000 Kč/měsíc, či dojezd do práci svozovým autobusem zdarma
– každý měsíc Vám k platu přistane také výrobní bonus ve výši 9% Vaší hrubé mzdy
– ušetříte i díky závodnímu stravování

Počítat tak můžete s 23 až 25 tisíci měsíčně, což se vyplatí, ne?

– jsme dobrá parta, a potkáváme se také mimo práci na některé z firemních akcí (třeba už teď v červnu opět na sportovním dni)

Rádi Vám řekneme více, stačí, když nám pošlete svůj životopis na jiri.havranek@manpower.cz nebo zavoláte na 800 70 70 70. Zastavit se můžete též na naší pobočce na adrese Smetanovo nám. 1 v Ostravě (nedaleko zastávky Výstaviště). Určitě nic nezkazíš, když sebou vezmete i svůj životopis.

Budeme se těšit!

KONTAKT

Jiří Havránek
jiri.havranek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč