ManpowerGroup

Získejte stabilní práci v příjemném klimatizovaném prostředí kousek od Pardubic!

Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Staré Čívice

Podílejte se na výrobě a skladování autorádií známých značek, které můžete spatřit po celém světě! Hledáme a rozšiřujeme tým operátorů výroby a skladníků.

POPIS POZICE

Operátoři výroby u nás budou mít na starosti montáž a kompletace autorádií, osazování plošných spojů, jednoduché pájení.

Skladníci budou vést evidenci a manipulovat s materiálem, polotovary a hotovými výrobky.

Stačí nám, když budete spolehliví, zodpovědní, a budete ochotni pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.

Je to pro Vás něco nového? Nevadí! Nepotřebujeme zkušenosti a rádi Vás během týdne proškolíme a naučíme, co je třeba.

NABÍZÍME

Za Vaši práci Vás odměníme mzdou 100 Kč/h – 124 Kč/h

+ Odměna za výkon

+ Docházkový bonus 1 500 Kč

+ Osobní ohodnocení 1 800 Kč

+ 25 dní dovolené

+ Dotované stravování – oběd Vás bude stát pouze 23 Kč, stravenky 80 Kč

+ Příspěvek na ubytování a zajištění ubytování

Nástup ihned/ případně dle domluvy

Místo výkonu práce: Pardubice – Staré Čivice. Moderní klimatizované prostory a dobrá dostupnost MHD.

Možnost využívat pravidelné týdenní zálohy ve výši 1300 Kč na účet

V případě zájmu zašlete svůj CV na zuzana.keprtova@manpower.cz, volejte 603203191, nebo klikněte na odpovědět.

Navštívit nás můžete na pobočce v Pardubicích, ul. 17. listopadu 389. Těšíme se na Vás.