OLOMOUC – Inspektor kvality

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Inspektora kvality. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, základy angličtiny a ochotu pracovat ve třísměnném provozu, hledáme právě Vás!

A šanci rádi dáme i šikovným absolventům!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete důležitým členem týmu a budete zodpovídat za:

– dodržování kvality výroby

– identifikaci neshodných výrobků a jejich separaci

– kvalitativní měření

– zaškolování operátorů

– tvorbu a přípravu dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

Správný kandidát má:

– alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství nebo zkušenosti s kvalitou nejlépe v automotive

– alespoň základy angličtiny

– ochotu pracovat ve třísměnném provozu v menší firmě

– zodpovědný a svědomitý přístup k práci

NABÍZÍME

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu s příplatky a bonusy, týden dovolené navíc, stravenky, flexi passy a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst (například na pozici Inženýra kvality) společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307