Chomutovsko: výrobní dělník

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,

Najdeme vám lepší práci ve výrobě!

Hledáme zaměstnance na pozici výrobní dělník. Tuto pracovní pozici obsazujeme hned v několika firmách na Chomutovsku, proto se jedná o zaměstnání s ideální dojezdovou vzdáleností z měst Louny, Žatec, Most, Litvínov, Podbořany, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří a jejich okolí (svozy jsou zajištěné).

POPIS POZICE

Nabízíme uplatnění na různých pozicích ve výrobě ve firmách, které se zaměřují na různé segmenty trhu, převážně automotive

Máme volná pracovní místa pro kandidáty bez praxe (např. absolventy) i kandidáty s víceletou zkušeností

NABÍZÍME

– mzda dle vašich zkušeností

– atraktivní balíček benefitů (svozy zdarma, dotovaná doprava, výhodné závodní stravování nebo stravenky, flexipassy a další)

– finanční odměny

– férové jednání a včasnou výplatu (vždy nejpozději 15. v měsíci)

– dlouhodobou spolupráci a možnost případné změny pracovní pozice, aby vás, to co děláte, skutečně bavilo

Chcete získat lepší práci ve výrobě a nastoupit co nejdřív? Tak se nám ozvěte na uvedené kontakty nebo jednoduše použijte tlačítko „odpovědět” níže. Těšíme se na vaše životopisy!

KONTAKT

Hana Jančárková
hana.jancarkova@manpower.cz